Pristis Laieneb Tehnoloogiaettevõtteks

Pristise tootevalik laieneb hoonete tehnosüsteemide valdkonda

19-ndal tegutsemisaastal keskendub Pristis nõrkvoolu- ja turvalahenduste paigaldustele ning tehnosüsteemide hooldusteenustele Baltikumis. Käibekasvu otsib Pristis aga uutest, hoonete tehnoloogiatega seotud valdkondadest.

„Keskendumine tehnoloogiale toob esile Pristise parimad oskused. Laiendades pakutavat elektripaigaldise, ventilatsiooni-, kütte-, jahutus- ning automaatikalahenduste valdkonda muutume me klientide jaoks väärtuslikumaks partneriks,“ ütles Pristise juhatuse esimees Andres Kiil. Ettevõttes on vajalik tehniline kompetents olemas seoses tehnosüsteemide hooldamisega alates 2009. aastast, lisas Kiil.

 

Pristis müüs tehnilise ja mehitatud valveteenuse äri USS Security Eesti AS-le

Koondumise kiitis heaks Konkurentsiamet ning tehing viidi lõpuni veel 2011 aastal. Pristise huvi turvateenuste turul esindab tulevikus investeering USS Security AS-i, kus Pristis omab nüüd 40%-list osalust.

„Lisaks osalusele sai Pristis tehingust ligi 2,7 miljonit eurot, mis leiavad kasutust Pristise projekti- ja hooldusteenuse äri arendamises,“ täpsustas AS Pristis nõukogu esimees Indrek Sepp.

Pristis AS (www.pristis.ee) on 1993.aastal loodud ettevõte, mis pakub klientidele Eestis, Lätis ja Leedus turva- ja nõrkvoolusüsteemide projekteerimist, paigaldust ja üürimist ning turva- ja tehnosüsteemide hooldust. Pristises töötab 2012. aastal üle 100 töötaja.

Lisainformatsioon:

Andres Kiil, AS Pristis juhatuse esimees

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

+372 6841111