Suured kaubandusketid Pristise teenustega rahul

2010. aastal on Pristis jätkanud edukat tegutsemist kaubandusturvalisuse valdkonnas, mille heaks näiteks on laienenud Kristiine Keskus, kus Pristis on teostanud ca.50% uutest kaubakaitselahendustest. 
Oluliselt laiendati ka keskuse kliendiloendussüsteeme. Täpne ülevaade külastajate arvust on oluline info keskuse rentnikele, andes statistikat kampaaniate analüüsiks ning tuleviku perspektiivideks.Kliendiloendusüsteem on oluline töörist keskuse turundusinimestele, kes saavad samuti statistika abil uusi ligitõmbavaid turunduskampaaniaid analüüsida.

Oma uute kaupluste valvamiseks Narvas(nov.) ja Tartus(nov) ning Kristiine Prisma turvalahenduse uuendamiseks on Pristise abi kasutanud Prisma hüpermarketite kett. 
Samuti on Pristise kliendiks asunud just Eesti turule sisenenud rahvusvahelised kaubandusketid Bauhaus ning Mark & Spencer.

Pikaajalise partnerina on Pristist hinnanud Rimi kaupluste kett. Pristis osales Rimi Tartu Tasku kaubanduskeksuses asuva uue kaupluse turvasüsteemide väljaehitamisel.

Samuti on Pristisega pikaajalist koostööd jätkanud ka K-Rauta kaupluste kett, kus Pristise abiga uuendati Haabersti kaupluse kaubakaitsesüsteeme.

Jooksvat videosüsteemide uuendust teostati Selverite kauplustes. Stockmani kaubanduskeskuses uuendati kaasaegsemale tasemele helisüsteem.

Kaubandusvaldkonna värskeim töövõit on Statoili teenindusjaamde videolahenduse hankevõit. Pristis asendab Statoili jaamades olemasoleva turvatehnika firma Bosch komplekse videolahendusega. Kogu turvalahendus on tervikuna Staoilile rendile antud.