Teenuste sektoris liigub Pristis jätkuvalt edulainel

Oma teenuste heale kvaliteedile ja hinnatasemele on Pristis saanud kinnitust mitme uue suurkliendi lisandumisega ja vanade kliendilepingute pikendamisega.

Sellel aastal lõppes Selveri kaupluste 5-aastase täisgarantiiga hooldusleping. Uue konkursi järel sai Pristis kinnitust oma poolt pakutava teenusega rahuloleku ja konkurentsivõimelise hinnataseme kohta, kuna A-Selver jätkas ettevõttega lepingulist suhet hooldusteenuste valdkonnas.

Turvateenuste head hinnataset on Pristis suutnud näidata riigisektori vähempakkumistel. Tänaseks osutatakse valveteenust Eesti Energia peamajas, Kadaka tee juhtimiskeksuses ning samuti ka Iru Elektrijaamas.
Riigi Kinnisvara ASi korraldatud hanke tulemusel osutab Pristis turvateenust Riigi Prokuratuuris,Rahandusministeeriumis, Riigikontrollis ning Sotsiaalministeeriumis.
Aasta lõpp on kaasa toonud ridamisi uusi kliente just autosalongide osas. Pristise aitab kaasa turvalisuse tagamisele nii  ABC Motors, Viking Motors, Amserv Grupp, Peugeot Autokeskustes kellele osutatakse nii videovalve kui tehnilise valve teenuseid, samuti erinevate tehnosüsteemide hooldusi.  

Kahe aasta eest tuli Pristis välja tehnosüsteemide 24h seire ja kiirreageerimise teenusega. Viimase aasta tulemused näitavad, et uudse haldusvalveteenusega on tabatud klientide vajadusi, sest teenuselepinguid sõlmitakse rohkem kui eales varem. Kiiruse ja kvaliteedi garantiiks on 38-liikmeline insenerihariduse ja praktilise kogemusega hooldusmeeskond. Laienemine on toimunud just tööstuste, suursüsteemide valdkonnas, kus uuteks klientideks onKrimelte, M.V.Vool Kalatööstus, Logistika Pluss, Tartu Ülikool, Smarten, ABT, Nordic Hotels, Pärnu Haigla, Alexela, Eesti Energia jne.