Pristise Tartu patrullekipaaz aitas politseil tabada eurovõltsijaid

28.03.2011 pidas Tartu Politsei Pristise patrullekipaazi kaasabil kinni võltsitud 100-eurose rahatähega maksmise katses kahtlustatavad isikud

28.03.2011 öösel kell 01:30 paiku Tartu linnas patrullinud Pristise patrullekipaazi töötaja sai Herne tänaval asuvalt kliendilt info võltseurode kasutamise katse kohta. Kliendi juurde saabunud Pristise patrull selgitas olukorra kliendi juures, võttis ühendust Politseiga ning asus sündmuskohalt põgenevaid kahtlustatavaid Politseilt saadud juhiste kohaselt jälgima. Kahtlustatavad põhjustasid põgenemise katsel avarii, sõites Uuel tänaval vastu majaseina. Seal Pristise patrullekipaazi töötaja nad ka kinni pidas. Kahtlustatavad anti peatselt sündmuskohale saabunud Politsei töötajatele üle.

Politsei tänas Pristist ning konkreetset patrulli töötajat osutatud abi eest. Ka Pristis on tänulik oma professionaalsetele turvatöötajatele, kelle tegevus Tartus tõestas, kui vajalik on turvafirmade ja Politsei operatiivne koostöö kuritegude ennetamisel, kahtlustatavate tabamisel ning seeläbi üldise turvalisuse parandamisel ja õiguskorra kaitsmisel Eestis.

Pristis AS (www.pristis.ee) on 1993.aastal loodud turvaettevõte, mis pakub klientidele üle Eesti valveteenust, turva- ja nõrkvoolusüsteemide projekteerimist, paigaldust ja üürimist ning turva- ja tehnosüsteemide hooldust.

Pristisel on kokku enam kui 10 000 klienti, ettevõte on Eesti turvateenuste turul 11% suuruse turuosaga teisel positsioonil. Pristises töötab üle 500 töötaja.

Lisainformatsioon:
Andres Kiil, AS Pristis juhatuse esimees
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
+372 684 1111