Videovalve: tõhus abiline varguste avastamisel

81% kaubandusettevõtetest sooritatud vargustest avastati videovalvesüsteemide kaasabil

Pristise turvateenistuse valvatavatel kaubandusobjektidel avastati 2010. aastal kokku 116 vargust või varguse katset. 94 nendest (81%) avastati videovalve-süsteemide kaasabil.

See suhteliselt kõrge näitaja iseloomustab videovalvesüsteemi tähtsust varguste avastamisel ning varguse läbi tekitatud kadude vähendamisel ja ennetamisel. Videovalvesüsteemi eesmärgipärane ülesehitus ja oskuslik kasutamine turvateenistuse poolt on tõhus relv võitluses kadudega ning tagab kaupmehele soovitud tulemuse oma äri kasumlikkuse parandamisel.

Kaubanduse kadude vähendamine ja varguste ennetamine on mitmetahuline erinevate meetmetega protsess, mille rakendamises on Pristisel üle 17-aastane kogemus. Kaubandusturva kontseptsioonist loe lähemalt siit.

Ligi 30 kaubanduse valdkonna klienti Eestis on usaldanud turvateenistuse korraldamise oma kauplustes Pristise hooleks. Pristise kaubandusturva klientide arv on eelmise aastaga võrreldes kahekordistunud.

Pristis AS (www.pristis.ee) on 1993.aastal loodud turvaettevõte, mis pakub klientidele üle Eesti valveteenust, turva- ja nõrkvoolusüsteemide projekteerimist, paigaldust ja üürimist ning turva- ja tehnosüsteemide hooldust.

Lisainformatsioon:
Andrus Moroz, Pristis AS kaubandusvalve kontseptsioonijuht
GSM: 51 48 742, e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.