PRISTIS KESKENDUB NÕRKVOOLU- JA TEHNOLOOGIA LAHENDUSTELE NING HOONETE TEHNOSÜSTEEMIDE HOOLDUSTELE

Hea Pristise klient,

Kõigepealt tahan Teid tänada, et olete valinud Pristise oma tehnoloogia- ja turvateenuste partneriks. Tahan Teiega jagada häid uudiseid põnevate arengute kohta Pristises.

Sünnib uus, Eesti kapitalil põhinev turvafirma USS Security Eesti AS

K Grupp ja Pristis ühendavad oma valveteenuste ärid ehk mehitatud ja tehnilise valveteenuse. Seeläbi sünnib Eesti suuruselt teine turvafirma USS Security Eesti AS, kus 40%-lise osalusega aktsionäriks on Pristis AS. 60% ettevõttest kuulub Urmas Sõõrumaale. Tehingu lõpuleviimine on planeeritud 2011 aastasse, täpsest kuupäevast teavitan Teid täiendavalt.

Juhul, kui olete Pristise tehnilise või mehitatud valve klient, hakkab Teile tehingu lõpuleviimise järgselt turvateenuseid osutama USS Security Eesti AS. Kõikide Teiega sõlmitud lepingute tingimused jäävad kehtima.

Usun, et tänastel Pristise turvateenuste klientidel on võimalik ainult võita. USS Security Eesti AS-i juhtide ja paljude töötajate kogemus turvalisuse tagamisel on pikem, kui Eesti Vabariigi taasiseseisvus. Mitmed ühendettevõtte töötajatest on need, kes on pannud aluse Eesti eraturvateenustele sellisena, nagu me neid täna teame. Teile tuttavad Pristise turvatöötajad ja kliendihaldurid teenindavad Teid jätkuvalt, nende siiras soov on Teid turvalisuse küsimustes aidata. Turvalisus pole privileeg.

Pristis AS jätkab nõrkvoolu- ja turvalahenduste ja tehnosüsteemide hooldamisega

Pristis jätkab äritegevust oma kaubamärgi all Baltikumis nõrkvoolu- ja turvalahenduste ning tehnosüsteemide hoolduste valdkonnas. Saame fookuse teraviku täpsemalt suunata projekti- ja hooldusäri klientide paremaks teenindamiseks, uute ärisuundade arendamiseks ning Pristise konkurentsivõime parandamiseks projekti- ja hooldusteenuse valdkonnas. Kõik Pristise nõrkvoolu- ja tehnosüsteemide spetsialistid ning klienditeenindajad jätkavad oma töiseid tegemisi Pristises.

Juhul, kui olete Pristise hooldusteenuse või süsteemide paigalduse klient, ei muutu Teie jaoks igapäevases teeninduses ja kliendisuhtluses Pristisega midagi.

Pristise eesmärgiks on saavutada järgmise 3 aasta jooksul €20-miljonine käive Baltikumis meie peamistel tegevusaladel nii turuosa kasvatamise kui uute tehniliste lahenduste turuletoomise teel. Soovime saada väärtuslikumaks partneriks oma klientidele. Eelkirjeldatud tehing võimaldab Pristisel investeerida ettevõtte klientide paremasse teenindamisesse ja äritegevuse arendamisesse. AS Pristise omanikud on Indrek Sepp 93% ja Peep Lõoke 7%.

Kui Teil on küsimusi Teie lepingute, Pristise edasiste arengute või muu Pristist puudutava kohta, pöörduge palun esmalt Teie personaalse kliendihalduri või Pristise klienditeeninduse poole. Kui Teie küsimus jääb eelnevalt ammendava vastuseta, vastan mina meelsasti kõikidele täiendavatele küsimustele.

Järjekindlust kõigile muutusteks ning arenguks!

Tervitades,

Andres Kiil

AS Pristis juhatuse esimees