Pristise kasum kasvas 72%, käive pea kolmandiku 2013 aastal

Pristise kasum 2013 aastal on €228 000, kasvades 72 % 2012. aasta võrdluses. Ettevõtte käive on €13 miljonit, mis on kasvanud 27% võrreldes 2012. aastaga.

Kahe aastaga kasvu kaks korda

2011 aastal, mil Pristis otsustas keskenduda hoonete tehnosüsteemide lahendustele, oli ettevõtte hoonetehnoloogiate valdkonna käive €7 miljonit eurot. Võrreldes 2013 aastal saavutatud käibega €13 miljoni eurot on valdkonna kasv pea kaks korda. Pristise juhi Andres Kiili sõnul on sellise kasvu taga põhimõte, et klientidele antud lubadustest peetakse alati täielikult kinni. Teise olulise faktorina märkis Kiil ettevõtte panustust töötajate ja partnerite arengusse ja koolitusse, kuna ettevõtte olulisim vara on motiveeritud ja professionaalne töötajaskond.

€3 miljonit käivet uutest valdkondadest

€7,8 miljoni euro eest ehitas Pristis 2013. aastal nõrkvoolu- ja turvasüsteeme, €3 miljoni euro väärtuses aga muid hoonetehnoloogiaid – hooneautomaatikat, elektrisüsteeme, ventilatsiooni-, kütte- ja jahutussüsteeme. €2,2 miljoni euro ulatuses osutati klientidele hooldusteenuseid.

„Pristisele on usaldatud mh. Narva-Jõesuu Spa, Nurmevälja ja Via3L logistikakeskuste ning Palace hotelli hoonete tehnoloogiasüsteemide ehitamine Eestis, Gailezersi haigla, Riia Automuuseumi, Jurmala residentsi ja Liepaja „Lielais Dzintars“ kontserdimaja hoonete tehnoloogiasüsteemide ehitamine Lätis ning Visaginase staadioni, Ukmerge haigla, Vilniuse Tervisekindlustuse Fondi ja Archyvavimo Sprendimai hoonete tehnoloogiasüsteemide ehitamine Leedus,“ ütles Andres Kiil.

Pristis (www.pristis.ee) on asutatud 1993 aastal. Pristis on hoonetehnoloogiate spetsialist Eestis, Lätis ja Leedus, pakkudes klientidele nõrkvoolu-, turva-, ventilatsiooni-, jahutuse, elektri-, hooneautomaatika ning tulekaitse süsteemide lahendusi ja hooldust. Pristis on tööandjaks ca 170 inimesele.

Lisainformatsioon:

Andres Kiil, AS Pristis juhatuse esimees

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

+372 6841111+372 6841111