Pristis esindab GRUNDIG’i videvalvelahendusi Baltikumis

Pristis nimetati GRUNDIG’i videovalvelahenduste ametlikuks esindajaks Eestis, Lätis ja Leedus jaanuaris 2014. Pristise lepinguline partner on C&C Partners, Hollandi ettevõtte TKH Group liige, kes on GRUNDIG’i ainuesindaja Ida-Euroopas.

GRUNDIG pakub täisvalikut videovalvesüsteeme alates kaameratest, monitoridest, kontrolleritest ja salvestitest kuni videovalve lisaseadmeteni. GRUNDIG’i videovalvesüsteemid kasutavad IP, HD-SDI ja analoog-tehnoloogiaid, mis põhinevad parimatel tehnilistel lahendustel, pakkudes samaaegselt väljapaistvat funktsionaalsust, töökindlust, unikaalset disaini ja Saksa tootjale kohast tootmiskvaliteeti. GRUNDIG’i videovalvelahendused tagavad turvalisuse suurimates Prantsusmaa ja Saksamaa lennujaamades: Pariisi Charles de Gaulle ja Orly, Frankfurt ja Düsseldorf. Pranstuse Riiklik Post usaldab GRUNDIG’i lahendusi nagu ka juhtivad logistikaettevõtted DHL, DPD ja FedEx. GRUNDIG’i videovalvelahendused töötavad paljudes maailma pankades: Societe Generale, HSBC, BNP Paribas ja DZ Bank. GRUNDIG pakub turvalisust jaekauplejatele Auchan, Carrefour, Decathlon ja Lidl ning bensiinijaamade kettidele BP ja Total.

“GRUNDIG’i bränd on hästi tuntud. GRUNDIG’i vaieldamatu eelis on see, et tegemist on Euroopa videovalve tootjaga, kes omab laialdast valdkonna kogemust. See kogemus on oluline meie partneritele, kes ootavad vastupidavaid ja usaldusväärseid lahendusi. Kõigele lisaks, see kõrgekvaliteediline toodang käsikäes hea disainiga on klientidele kättesaadav tõesti mõistliku hinnaga”, seletab Łukasz Jankowski, C&C Partners turundusosakonna direktor.

“Meie eesmärk koostöös C&C Partners’iga on tagada, et GRUNDIG saab üheks juhtivaks videovalvesüsteemide turu tegijaks Baltikumis,” ütles Pristise juhatuse esimees Andres Kiil.

C&C Partners (www.ccpartners.pl) tegutseb Poolas 22 aastat. C&C pakub täislahendusi telekommunikatsiooni-, ehitus-, turva- ja tootmisettevõtetele. C&C töötajate arv on 78.

TKH NV Group (www.tkhgroup.com) on rahvusvaheline ettevõtete grupp, mis spetsialiseerub innovatiivsetele süsteemidele ja võrkudele andmeedastuse, telekommunikatsiooni, elektro-tehnilise insenertöö ja tööstusliku tootmise valdkondades. TKH tegutseb 20 riigis läbi 70 ettevõtte. Peakorteriga Haaksbergen’is Hollandis, TKH on tööandjaks ca 5000 inimesele.

Pristis (www.pristis.ee) on asutatud 1993 aastal. Pristis on hoonetehnoloogiate spetsialist Eestis, Lätis ja Leedus, pakkudes klientidele nõrkvoolu-, turva-, ventilatsiooni-, jahutuse, elektri-, hooneautomaatika ning tulekaitse süsteemide lahendusi ja hooldust. Pristis on tööandjaks ca 170 inimesele.

Lisainformatsioon:

Andres Kiil, AS Pristis juhatuse esimees

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

+372 6841111+372 6841111