Pristis tarnib hoone tehnoloogiasüsteemid Optoelektroonika Uurimiskeskuse hoonele Vilniuses

Uurimiskeskuse näol luuakse vajalik taristu, mille abiga kasvatada teadmisi fotoonika ja optoelektroonika tehnoloogiatest ning mis soodustab koostööd teadusuuringute ja valdkonnas tegutsevate ettevõtete vahel.

Tehnoloogiaettevõtete jaoks ehitatava hoone suurus on ca. 1,000 m2 ning sellest leiab ruumid konverentsikeskusele, laboratooriumitele ning kontoritele. Hoone paikneb 3 hektari suurusel maa-alal, mis võimaldab tulevikus uurimiskeskusel laieneda tehnoloogia ülekandmiseks, parenduste tegemiseks ja paigalduse inseneritöö arendamiseks. Keskusesse paigutub plaani kohaselt kuni 8 ettevõtet, kellest vähemalt pooled saavad olema värskelt loodud spin-off ettevõtted.

Ehitusfirma “Litcon” partnerina paigaldab Pristis Optoelektroonika Uurimiskeskusele täislahenduse hoonetehnoloogiatest: nõrkvoolu- ja turvasüsteemid, elektripaigaldise, hoone automaatika, kütte- ja ventilatsioonisüsteemid.

Pristis (www.pristis.ee) on asutatud 1993 aastal. Pristis on hoonetehnoloogiate spetsialist Eestis, Lätis ja Leedus, pakkudes klientidele nõrkvoolu-, turva-, ventilatsiooni-, jahutuse, elektri-, hooneautomaatika ning tulekaitse süsteemide lahendusi ja hooldust. Pristis on tööandjaks üle 170 inimesele.

Lisainformatsioon:

Andres Kiil, AS Pristis juhatuse esimees

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

+372 6841111