Pristis tarnib Eesti Rahva Muuseumile (ERM) Tartus elektrisüsteemid

Eesti Rahva Muuseum (ERM) asutati 1909 aastal Tartus, rahva initsiatiivil ja toetusel, et kaitsta ja arendada ajalugu ja kultuuri Eestis.

Eesti Parlament nägi oma 1998. aastal vastuvõetud resolutsioonis ette ERM’I uue hoone ehitamise Raadile, mis asub Tartu linna piiril endise, 1783 a. ehitatud Raadi Mõisa maadel. Uus ehitatav hoone koondub umber 2 püsinäituse, mis seovad omavahel teaduse ja interaktiivsuse. Hoones on netopinda 33 876m².

Koostöös peatöövõtjaga Fund Ehitus tarnib Pristis muuseumihoonele elektripaigaldise. Pristis plaanib tööde tellijale üle anda 2015. aasta lõpul.

Pristis (www.pristis.ee) on asutatud 1993 aastal. Pristis on hoonetehnoloogiate spetsialist Eestis, Lätis ja Leedus, pakkudes klientidele nõrkvoolu-, turva-, ventilatsiooni-, jahutuse, elektri-, hooneautomaatika ning tulekaitse süsteemide lahendusi ja hooldust. Pristis on tööandjaks üle 170 inimesele.

Lisainformatsioon:

Andres Kiil, AS Pristis juhatuse esimees

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

+372 6841111