Pristis varustab eksklusiivse kortermaja Kentmanni 6, Tallinnas ventilatsioonilahendusega

Eksklusiivne Kentmanni 6 kortermaja pakub elanikele vaikset stressivaba ööd oma kodus, kust elanikud saavad nautida võrratuid vaateid Tallinnale ja Soome lahele.

Hoone on varustatud kaasaegse Targa Maja tehnoloogiaga, ruumisensorid ja kontrollerid hoiavad temperatuuri toas soovitud tasemel. Ruume varustatakse värske õhuga mehaaniliselt, väljuva õhu soojusega eelsoojendatakse sissepuhutavat värsket õhku. Seeläbi suurendatakse hoone energiasäästlikkust.

Koostöös peatöövõtja Merkoga varustab Pristis kõik hoone 91 korterit ventilatsiooni lahendustega. Pristis plaanib tööd lõpetada sügisel 2014.

Pristis (www.pristis.ee) on asutatud 1993 aastal. Pristis on hoonetehnoloogiate spetsialist Eestis, Lätis ja Leedus, pakkudes klientidele nõrkvoolu-, turva-, ventilatsiooni-, jahutuse, elektri-, hooneautomaatika ning tulekaitse süsteemide lahendusi ja hooldust. Pristis on tööandjaks üle 170 inimesele.

Lisainformatsioon:

Andres Kiil, AS Pristis juhatuse esimees

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

+372 6841111