Torupostisüsteemid

Torupostisüsteemid võimaldavad turvalist, kiiret ja usaldusväärset laborinäidiste ja arstimite, sularaha, dokumentide, väikeste detailide jne. transporti tervishoiu, kaubanduse, tööstuse ja panganduse sektorites.

Peamised eelised torupostisüsteemide kasutamiseks on:

  • Väärtuslike ja tundlike materjalide turvaline transport
  • Madalamad kulud ja kõrgem tööjõu tootlikus kasutades progressiivset automatiseerimist

Haiglad on keerulised kooslused hulga kriitiliste ülesannetega, et tagada hea tervishoid. Haiglates ühendab torupostisüsteem kiiruse ja usaldusväärsuse, transportides vere- ja kudede proove, arstimeid, retsepte, laboritestide tulemusi ja muid materjale. Torupostisüsteemid on mugavad ja võivad kaasa aidata  inimelude päästmisele: operatsioonisaalis, verepangas või õdede tööpostil – igakülgselt rakenduse-spetsiifilised  ja innovatiivsed.

Kaubandussektoris käsitletavad suured summad sularaha nii kassades kui käsitsi transpordil peakassasse tekitavad kõrgendatud ohuolukorra personalile ja klientidele, kuna sularaha on varguste ja röövide peamine sihtmärk. Torupostisüsteem viib liigse sularaha kassast turvalisele alale või seifi. Samuti saab kassadesse saata turvaliselt alalt vahetusraha. Sularaha viiakse kiiresti, turvaliselt ja usaldusväärselt turva-alale, kaitstes samaaegselt nii sularaha, personali kui kliente.

Tööstusettevõtted omavad mitmeid osakondi ja erilaadseid tööpiirkondi. Ettevõtted peavad pidevalt alandama tootmiskulusid samaaegselt täites kvaliteedinõuded. Tööstuslikud torupostisüsteemid transpordivad nii väikeseid detaile, pulbreid, graanuleid, tööriistu kui külmasid ja tuliseid metallinäidiseid. Süsteemid suudavad vahemaaliselt katta ka suurimaid tööstusalasid.

Pankadelt oodatakse esmaklassilist kõrge turvalisusega klienditeenindust optimaalsete kuludega. Torupostisüsteemid ühendavad pankade teenindussaalid back office või seifiga, mis paiknevad eemal turvatud alal. Rakendades torupostisüsteeme saab raha ja dokumente käsitleda turvaliselt ja kiiresti.